LS 2013
Witaj Gościu! ( Zaloguj się | Załóż konto )
Masz problem z zalogowaniem się na swoje konto?

Jesteś w: » Landwirtschafts Simulator - Farming Simulator - Symulator Farmy » Pytania, problemy i pomoc z grą » Farming Simulator 2013 » Ballen zu Mist

Tagi tematu: ballen, mist, zu

Autor Wiadomość
TURBO
tractor driver

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Pon 20 Maj, 2013 23:241 post w temacie

szlag by trafił, Niemcy nie znają angielskiego czy co, nawet nazwy upraw i silosy, wszystko po niemiecku, już drugi dzień główkuję gdzie co ma by.
Co mam tu wyładować :?: :?: :?: słoma na ziemi sugeruje że słomę ale nie :evil: Może ktoś podpowie :?:
google tłumaczy mi "bele do g@wna" :mrgreen: jak mam to rozumieć :?:
stawiam piwko :!: :!: :!:

Postaw piwo Zobacz profil autora tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013 Wyslij prywatna wiadomosc do tej osoby Wyslij wiadomosc email temu uzytkownikowi

Strona z modami do Ls 2013 i seria Farming Simulator
Black77

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Pon 20 Maj, 2013 23:502 post w temacie

Czyżby słoma na obornik? albo coś takiego bo Ballen to bele a mist to obornik.
Tak to słoma na obornik bo znalazłem wersje angielską i pisze jak byk
Bales to manure.
Ostatnio edytowany przez Black77, dnia: Pon 20 Maj, 2013 23:54, w sumie zmieniany 1 raz   
 Ten użytkownik dostał za ten post 1 piw/piwa
Postaw piwo Zobacz profil autora tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013 Wyslij prywatna wiadomosc do tej osoby Wyslij wiadomosc email temu uzytkownikowi

TURBO
tractor driver

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Wto 21 Maj, 2013 00:413 post w temacie

Tak tak właśnie bele słomy. Już to przetestowalem. Stawiam piwko

ZAMYKAM TEMAT

Ostatnio edytowany przez TURBO, dnia: Wto 21 Maj, 2013 00:41, w sumie zmieniany 1 raz   

Przeskocz do:  

Regulamin | Mody do Farming Simulator | Ciasteczka | Mapa forum
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009