LS 2013
Witaj Gościu! ( Zaloguj się | Załóż konto )
Masz problem z zalogowaniem się na swoje konto?

Jesteś w: » Landwirtschafts Simulator - Farming Simulator - Symulator Farmy » Pytania, problemy i pomoc z grą » Symulator Farmy 2009 » Co robic ze sloma i trawa po skoszeniu??

Tagi tematu: co, po, robic, skoszeniu, sloma, trawa, ze

Autor Wiadomość
farmerMax
U-R-S-U-S

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Nie 11 Paź, 2009 21:181 post w temacie

Gdy skosze pszenica zyto lub jeczmien to zostaje mi sloma lub siano(nwm co ;d xD bo sie nie znam) noi zalozmy ze kupie ta zbierajaca w kostki i co potem z tymi kostkami??Wiem, ze podaje sie je na tasmociag, ale po co??Co sie z nimi potem robi??Nie wiem czy tak mozna xDD ale slyszalem ze mozna krowy hodowac ;p Pomozcie!! :lol:
Postaw piwo Zobacz profil autora tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013 Wyslij prywatna wiadomosc do tej osoby

Strona z modami do Ls 2013 i seria Farming Simulator
kyllox
Fan LS

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Nie 11 Paź, 2009 21:252 post w temacie

Trawę zbierasz przyczepą samozbierającą i potem sprzedajesz(wysypujesz) na wyznaczone miejsce na farmie a wspomniane przez Ciebie bele ładujesz na ten taśmociąg i one jadą do góry i się sprzedają(dostajesz za nie kasę).
Postaw piwo Zobacz profil autora tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013 Wyslij prywatna wiadomosc do tej osoby Wyslij wiadomosc email temu uzytkownikowi

farmerMax
U-R-S-U-S

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Nie 11 Paź, 2009 21:563 post w temacie

Wielkie dzieki ;) a teraz pytanie z innej beczki. Sciagnalem patcha(nawet 3 z innych miejsc) i zaden nie chce sie zainstalowac, tylko wyskakuje blad i pisze po niemiecku, na przetlumaczenie na polski to chyba ze gra nie jest zainstalowana ;/ co robic??Chce zainstalowac patcha, poniewaz gdy podlacze 2 przyczepy pod siebie to jedna leci bokiem na jednym kole;/ Odinstalowalem gre, znow zainstalowalem i staralem sie patcha, czyli tak jak w instrukcji. Jak zainstalowac tego patcha??
Postaw piwo Zobacz profil autora tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013 Wyslij prywatna wiadomosc do tej osoby

kyllox
Fan LS

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Nie 11 Paź, 2009 22:024 post w temacie

Usuń grę, usuń foldery w których była gra, przeczyść rejestr, potem ponownie zainstaluj LS 2009, potem patcha. Powinien się zainstalować bez problemu. Postaw piwo jeśli pomogłem :)
Postaw piwo Zobacz profil autora tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013 Wyslij prywatna wiadomosc do tej osoby Wyslij wiadomosc email temu uzytkownikowi

farmerMax
U-R-S-U-S

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Pon 12 Paź, 2009 14:365 post w temacie

Niestety nie;/ Odinstalowalem gre, rejestr przeszukalem i nie bylo zadnej pozostalosci po grze, zrestartowalem komputer, zainstalowalem gre, przenioslem cracka i chcialem instalowac patcha, ale zmow to samo;/ Wyskakuje cos takiego: Landwirtschafts Simulator 2009 ist nicht installiert. Co robic??

AnGunGi

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Pon 19 Paź, 2009 15:276 post w temacie

i rozwiazales problem?

Bzzyko997

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Sob 24 Paź, 2009 15:427 post w temacie

Mam ten sam problem. Ludzie pomóżcie! za pomoc postawie browara

Mi?y

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Czw 10 Gru, 2009 23:238 post w temacie

są 2 rodzaje patcha... jeden jest jak masz gre na CD a drugi jak masz normalny plik exe... musisz ściągnąć odpowiedni...

maciek1913

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Sob 07 Lip, 2012 13:189 post w temacie

Ej co mam zrobić jak skosiłem trawę i nie mam czym zebrać (nie mam samozbierającej) bo gram bez kodów :D to co mam zrobić żeby ją zebrać jakoś??

markus12212

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Sob 07 Lip, 2012 14:4810 post w temacie

Do Maciek:Jak skosisz to musisz sprzedać zboże i kupić jak będziesz miał kase prase do słomy gdzieś poza farmą.Prase potem na ciągnik i prasujesz siano. Jak będziesz miał problem z odnalezieniem tego sklepu to napisz, odpisze.Pozdro i licze na piwo;p

Woojtas97

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Czw 12 Lip, 2012 16:0811 post w temacie

-Prasować można: siano ,słoma
-Przyczepą samozbierającą: tylko siano.
-Sprasowane bele układasz na specjalną przyczepe ciągnikiem z turem (ułatwienie: ściągnij moda na przyczepe która sama zbiera snopki) potem na farmie siągasz turem te snopki na podajnik.
-Przyczepą samozbierającą wjeżdzasz na siano (które najlepiej wcześniej ustawić w rzędy grabiarką) gdy już siano zostanie zebrane to jedziesz pod 'żłób' na trawe (obok silosów). za dostarczone siano i snopki dostajesz kase.

jomaliki

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Pon 19 Lis, 2012 21:1712 post w temacie

A gdzie konkretnie dać okrągłe bele słomy aby je sprzedać ? I dlaczego jak najeżdam tą prasą na siano po pszenicy to się zbiera a jak chcę uformować bele z trawy to nic się nie zbiera?

sznelec

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Sob 19 Sty, 2013 16:3813 post w temacie

Powiem jedno przeczytałem te komentarze i doszłem do wniasku.....Ty napisales ,ze sie na tym nie znasz wiec jak sie na tym nie znasz to po co w ta gre grasz .Ta gra jest przeznaczona dla mlodych ludzi ktorzy sie znaja o ROLNICTWIE i chca zostac w przyszlosci Rolnikami..Widze ,ze bez sensu grasz w ta gre jak nie wiesz o co chodzi...... ;/

Przeskocz do:  

Regulamin | Mody do Farming Simulator | Ciasteczka | Mapa forum
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009