LS 2013
Witaj Gościu! ( Zaloguj się | Załóż konto )
Masz problem z zalogowaniem się na swoje konto?

Jesteś w: » Landwirtschafts Simulator - Farming Simulator - Symulator Farmy » Pytania, problemy i pomoc z grą » Symulator Farmy 2009 » Dwa problemy

Tagi tematu: dwa, farming simulator 2013 modyy

Autor Wiadomość
skibol83

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Pon 12 Kwi, 2010 13:471 post w temacie

Gram już od dłuższego czasu ale mam dwa proste i błache problemy :oops:
1. Co robić aby pracownik orał czy kultywatorował, bo raz mi się uda raz nie go włączyć, jaka jest kolejność, przejedzie kawałek i staje, :-/ sianie czy koszenie to opanowałem
2. Co to jest ten cały AutoPilot, bo jakoś nie miałem okazji z niego korzystać wiem, że sam robi, ale jak się go ustawia :?:
Postaw piwo Zobacz profil autora tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013 Wyslij prywatna wiadomosc do tej osoby Wyslij wiadomosc email temu uzytkownikowi

Strona z modami do Ls 2013 i seria Farming Simulator
Fooler

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Pon 12 Kwi, 2010 16:162 post w temacie

2) ten AutoPilot to właśnie "pracownik". Niektóre maszyny nie mają tej opcji i wtedy nie działa klawisz "zatrudnij pracownika". A ten AP co go ustawiasz żeby sam jeździł do skupu to PatchTractor +AP.

skibol83

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Pon 12 Kwi, 2010 17:033 post w temacie

OK, fajnie, ale co tam trzeba i jakie wartości ustawić lub raczej jak np żeby przejechał 50 m potem nawrócił itd, tam można jakieś wartości ustawić i o te właśnie mi chodzi, co za co odpowiada
90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyc. Jeśli należysz do tych 10%, które wziełoby krzesełko i popcorn i darło się:"Skacz lamusie! "- ustaw taki sam opis. ;]
Postaw piwo Zobacz profil autora tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013 Wyslij prywatna wiadomosc do tej osoby Wyslij wiadomosc email temu uzytkownikowi

Fooler

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Pon 12 Kwi, 2010 18:374 post w temacie

Oryginalny AP sam zawraca na skraju pola. Nie ustawiasz nic poza podjechaniem maszyną na początek pola.

Przeskocz do:  

Regulamin | Mody do Farming Simulator | Ciasteczka | Mapa forum
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009