LS 2013
Witaj Gościu! ( Zaloguj się | Załóż konto )
Masz problem z zalogowaniem się na swoje konto?

Jesteś w: » Landwirtschafts Simulator - Farming Simulator - Symulator Farmy » Pytania, problemy i pomoc z grą » Farming Simulator 2013 » Jak wgrać mapę w ls 2013

Tagi tematu: dodatki ls 2015, fs 15, jak, mape, wgrac

Autor Wiadomość
Mac Pherson

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Pon 19 Lis, 2012 20:271 post w temacie

Witam proszę o pomoc ponieważ nie wiem jak wgrać mapę do ls 2013 próbowałem podmieniać w maps jak i również w mods dodawałem ale nic nie działa prosze o pomoc
oczywiście piwka dla pomocnych
 Ten użytkownik dostał za ten post 1 piw/piwa
Postaw piwo Zobacz profil autora tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013 Wyslij prywatna wiadomosc do tej osoby Wyslij wiadomosc email temu uzytkownikowi

Strona z modami do Ls 2013 i seria Farming Simulator
george1

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Pon 19 Lis, 2012 20:382 post w temacie

mapka musi być w zip i zapodaj ją do mods

Ten użytkownik dostał za ten post 1 piw/piwa
Postaw piwo Zobacz profil autora tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013 Wyslij prywatna wiadomosc do tej osoby Wyslij wiadomosc email temu uzytkownikowi

Papaj58

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Wto 20 Lis, 2012 00:333 post w temacie

Dodawanie map jest identyczne jak dodawanie maszyn tj dodajesz do folderu MODS pliki w formacie ZIP. Jeżeli natomiast grzebałeś w folderze maps to żeby wszystko działało najlepiej przeinstaluj grę.

Piotrunia

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Pon 05 Sie, 2013 11:094 post w temacie

Mapka jest w formacie ZIP.Dodaje do MODS w Moje dokumenty i nic w grze.Przeinstalowywałem także przed chwilą i nic nie pomogło.Tutaj wrzucam wam zawartość mapki:http://s1.pokazywarka.pl/i/2199350/174427/bez-tytulu.jpg

Zaczynam nową karierę,wybieram poziom trudności i dalej jest Hangestad.

Przeskocz do:  

Regulamin | Mody do Farming Simulator | Ciasteczka | Mapa forum
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009