LS 2013
Witaj Gościu! ( Zaloguj się | Załóż konto )
Masz problem z zalogowaniem się na swoje konto?


Jesteś w: » Dodatki do poprzednich części gry » Mody do LS 2011 » Tabor rolniczy » Programy związane z grą & reszta dodatków » Reszta dodatków » konwójTagi dodatku: konwoj

Dodał Download FS 15
mafi


Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 17


Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Data dodania dodatku: Sob 01 Wrz, 2012 10:43

http://www.youtube.com/wa...layer_embedded#


http://www.modhoster.de/m...oy/pre_download
www.ls-uk.info/download/26929/zzz_FollowMe.exe
www.ls-uk.info/download/26929/zzz_FollowMe.zip

Co to może być wykorzystane do mod?

W singleplayer czy kiedykolwiek chciał zrobić konwój transportu, lub po prostu być w stanie do cięcia trawy, należy umieścić go w jednym rzędzie i go podniósł, wszystkie za jednym razem?

Z "Follow Me" mod, wszystkie pojazdy, które ma "Steerable' specjalizacji można teraz powiedział śledzić czołową pojazdu. Albo jak ktoś mi powiedział, "jego jak instant CoursePlay".


Jak go używać?

Umieść zzz_FollowMe.zip plik w mods-folderu.

Po Farming Simulator 2011 jest uruchamiany, przejdź do Opcje-> Controls, i sprawdzić, czy chcesz zmienić Keyboard-wiązania z domyślnego;
- FollowMe: Leader PRAWO CTRL L
- FollowMe: Follow prawo Ctrl F
Jeśli nie widzisz tych, sprawdź DLC2/ProFarm1 problem i naprawić w; http://www.ls-uk.info/for...86760.msg455535 # msg455535

Czy należy zwrócić uwagę, że gdy jesteś w grze, helpbox najpierw wyświetli przyciski kiedy modyfikator-key jest rzeczywiście wciśnięty, więc nie kończy się z ogromnym helpbox. Modyfikator-key jest, lewy SHIFT, PRAWY SHIFT, LEFT CTRL, PRAWO CTRL, LEWY ALT lub Prawy Alt.

! -> Ten mod jest dla singleplayer tylko. <-!

Tylko jeden pojazd w całej mapie, w danym momencie, może być 'prowadzący pojazd'.

Zacznij od wyboru samochodu, który powinien być "liderem", i włączyć ją w prawo Ctrl L. Możesz jechać kilka metrów, jak to ma spadać jakieś "niewidzialne okruszki", które jest potrzebne do zwolenników.

Następnie wybrać inny pojazd i umieścić za pojazdem prowadzącym, w tym samym kierunku-jazdy. Aktywuj "Follow" z prawej CTRL F.

Wróć do pojazdu prowadzącego i poprowadzić go, że "wyznawcy" powinny jeździć po niej. Należy pamiętać, że odwrócenie lub tworzenie kopii zapasowych nie jest "dozwolone". Chociaż można to zrobić, tylko nie oczekuj zwolennicy zrobić same.

Po wyłączeniu "prowadzący pojazd" (naciskając PRAWO L Ctrl ponownie) wszyscy naśladowcy zatrzyma tam gdzie one są, bez względu na to jak daleko w tyle są.

"Niewidzialne breadcrumb'-trail, że lider sprawia, nie jest nieskończona. Dlatego jeśli "dodaje pojazd" jest zbyt daleko z tyłu, może stracić na szlak i zatrzymać jazdę.


Problemy lub błędy?

Znane błędy / problemy:
1)
To jest wersja beta!
2)
To jest tylko singleplayer!
3)
Przy aktywowaniu "popychacz", może być zbyt blisko do przedniej pojazdu, że jej nie wykrywania kolizji, i prowadzi się w pojeździe.
4)
W "zwolennicy" nie zawsze jechać z taką samą prędkością jak pojazdem prowadzącym, który może spowodować, że w tyle.
5)
Pojazdy z przyspieszeń niestandardowych kontrolerów, jak Hydrostat IHC2388 Knagsted albo z JD 8400 PowerShift, gdy są aktywne, ustawienie pojazdu do naśladowania może być przyczyną ich nie przenieść / jeździć.


follow-me-convoy.jpg
Konwój
Plik ściągnięto 143 raz(y) 69.94 KB

Ostatnio edytowany przez mafi, dnia: Sob 01 Wrz, 2012 10:48, w sumie zmieniany 2 razy   
 Ten użytkownik dostał za ten post 9 piw/piwa
Postaw piwo Zobacz profil autora tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013 Wyslij prywatna wiadomosc do tej osoby Wyslij wiadomosc email temu uzytkownikowi
 
 
Strona z modami do Ls 2013 i seria Farming Simulator

Nie wiesz jak zainstalować ten dodatek? Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasz poradnik na temat dodawania modów do LS 2013.


Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


 


Regulamin | Mody do Farming Simulator | Ciasteczka | Mapa forum
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009