LS 2013
Witaj Gościu! ( Zaloguj się | Załóż konto )
Masz problem z zalogowaniem się na swoje konto?

Jesteś w: » Landwirtschafts Simulator - Farming Simulator - Symulator Farmy » Pytania, problemy i pomoc z grą » Ls 2011 » Mapa Boćkowo v2.5

Tagi tematu: bockowo, ls 2013 mody.5, mapa

Autor Wiadomość
Mianusek

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Pon 20 Gru, 2010 21:021 post w temacie

witam. mam problem z ta mapa, poniewaz zrobiłem żniwa i zboże wyrzuciłem na farmie a teraz chcem je sprzedac i nie wiem gdzie trzeba podjechac aby na sypac? Zjeździłem wszystkie farmy i nie moge znalesc.Plis o szybka odpowiedz.
 Ten użytkownik dostał za ten post 2 piw/piwa
Postaw piwo Zobacz profil autora tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013 Wyslij prywatna wiadomosc do tej osoby Wyslij wiadomosc email temu uzytkownikowi

Strona z modami do Ls 2013 i seria Farming Simulator
Papaj58

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Pon 20 Gru, 2010 22:032 post w temacie

To jest właśnie mankament przeróbki tej mapy. W jednym z gospodarstw wystają rury ze ściany stodoły, nie jestem pewny ale prawdopodobnie jak będziesz zboże wysypywał w tej stodole wjeżdżając do środka to później będziesz mógł pobrać je tymi rurami.
Mapka jest nie dopracowana.

Mianusek

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Wto 21 Gru, 2010 13:353 post w temacie

Własnie próbowałem pod te rury podjerzdzac i nic nie sypało. Próbowałem nawet róznymi przyczepami i nic.
Postaw piwo Zobacz profil autora tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013 Wyslij prywatna wiadomosc do tej osoby Wyslij wiadomosc email temu uzytkownikowi

zibiking

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Wto 21 Gru, 2010 13:474 post w temacie

jak to jest polska mapka to napisz do jej autora to ci pewnie pomoże....

zaqgt
1104 susrU

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Wto 21 Gru, 2010 14:185 post w temacie

bociek to pewnie oleje, jak to bociek

Postaw piwo Zobacz profil autora tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013 Wyslij prywatna wiadomosc do tej osoby

Przeskocz do:  

Regulamin | Mody do Farming Simulator | Ciasteczka | Mapa forum
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009