LS 2013
Witaj Gościu! ( Zaloguj się | Załóż konto )
Masz problem z zalogowaniem się na swoje konto?

Jesteś w: » Landwirtschafts Simulator - Farming Simulator - Symulator Farmy » Pytania, problemy i pomoc z grą » Farming Simulator 2013 » Mapa się nie wczytuje

Tagi tematu: mapa, nie, sie, wczytuje

Autor Wiadomość
michalwitkowski

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Nie 14 Lip, 2013 15:531 post w temacie

Witam, zrobiłem własną mape do ls 2013(która mam zamiar niedługo wydać) ale gdy chce wytestować ja sprawuje się w grze ona jej nie wczytuje wybieram nowa gre poziom trudnosci i gra ładuje się bez końca.

Log:data/sky/sky_day_night.i3d (0.00mb in 18332.86 ms)
data/sky/rain.i3d (0.00mb in 48.34 ms)
data/sky/hail.i3d (0.00mb in 9.59 ms)
Error: Mesh 'Camera' has zero triangles
Error: UVs out of range [-8,8] g0'
Error: UVs out of range [-8,8] Mesh26'
Error: UVs out of range [-8,8] Mesh122'
Error: UVs out of range [-8,8] Mesh58'
Error: UVs out of range [-8,8] g1_group'
Error: UVs out of range [-8,8] Mesh90'
Error: UVs out of range [-8,8] Mesh129'
Error: UVs out of range [-8,8] Mesh186'
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Camera.001'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Model'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group1'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group2'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group3'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group10'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group11'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group12'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group13'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group14'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group15'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group16'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group17'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group18'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group4'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group5'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group6'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group7'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group8'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group9'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Model'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group1'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group2'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group3'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group10'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group11'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group12'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group13'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group14'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group15'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group16'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group17'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group18'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group4'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group5'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group6'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group7'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group8'.
Warning: Material with id 0 not found in shape 'Group9'.
C:/Documents and Settings/Michał/Moje dokumenty/My Games/FarmingSimulator2013/mods/modMapSDK/map/map.i3d (51.44mb in 13025.67 ms)
Warning (compatibility): Texture width or height doesn't equal 2^n (C:/Documents and Settings/Michał/Moje dokumenty/My Games/FarmingSimulator2013/mods/modMapSDK/map/models/mojebudynki/beczki/Materi01.jpg)
Warning (performance): Raw texture format (C:/Documents and Settings/Michał/Moje dokumenty/My Games/FarmingSimulator2013/mods/modMapSDK/map/models/mojebudynki/beczki/Materi01.jpg)
Warning (compatibility): Texture width or height doesn't equal 2^n (C:/Documents and Settings/Michał/Moje dokumenty/My Games/FarmingSimulator2013/mods/modMapSDK/map/models/mojebudynki/beczki/Materi02.jpg)
Warning (performance): Raw texture format (C:/Documents and Settings/Michał/Moje dokumenty/My Games/FarmingSimulator2013/mods/modMapSDK/map/models/mojebudynki/beczki/Materi02.jpg)
Warning (performance): Raw texture format (C:/Documents and Settings/Michał/Moje dokumenty/My Games/FarmingSimulator2013/mods/modMapSDK/map/models/mojebudynki/slup/a5.dds)
Warning (compatibility): Texture width or height doesn't equal 2^n (C:/Documents and Settings/Michał/Moje dokumenty/My Games/FarmingSimulator2013/mods/modMapSDK/map/models/mojebudynki/beczki/Materi03.jpg)
Warning (performance): Raw texture format (C:/Documents and Settings/Michał/Moje dokumenty/My Games/FarmingSimulator2013/mods/modMapSDK/map/models/mojebudynki/beczki/Materi03.jpg)
Warning (performance): Raw texture format (C:/Documents and Settings/Michał/Moje dokumenty/My Games/FarmingSimulator2013/mods/modMapSDK/map/models/mojebudynki/slup/a2.dds)
Warning (compatibility): Texture width or height doesn't equal 2^n (C:/Documents and Settings/Michał/Moje dokumenty/My Games/FarmingSimulator2013/mods/modMapSDK/map/models/mojebudynki/beczki/Materia_.jpg)
Warning (performance): Raw texture format (C:/Documents and Settings/Michał/Moje dokumenty/My Games/FarmingSimulator2013/mods/modMapSDK/map/models/mojebudynki/beczki/Materia_.jpg)
Warning (compatibility): Texture width or height doesn't equal 2^n (C:/Documents and Settings/Michał/Moje dokumenty/My Games/FarmingSimulator2013/mods/modMapSDK/map/models/mojebudynki/beczki/Materi04.jpg)
Warning (performance): Raw texture format (C:/Documents and Settings/Michał/Moje dokumenty/My Games/FarmingSimulator2013/mods/modMapSDK/map/models/mojebudynki/beczki/Materi04.jpg)
Warning (compatibility): Texture width or height doesn't equal 2^n (C:/Documents and Settings/Michał/Moje dokumenty/My Games/FarmingSimulator2013/mods/modMapSDK/map/models/mojebudynki/beczki/4.jpg)
Warning (performance): Raw texture format (C:/Documents and Settings/Michał/Moje dokumenty/My Games/FarmingSimulator2013/mods/modMapSDK/map/models/mojebudynki/beczki/4.jpg)
Warning (performance): Raw texture format (C:/Documents and Settings/Michał/Moje dokumenty/My Games/FarmingSimulator2013/mods/modMapSDK/map/models/mojebudynki/slup/a3.dds)
Warning (performance): Raw texture format (C:/Documents and Settings/Michał/Moje dokumenty/My Games/FarmingSimulator2013/mods/modMapSDK/map/models/mojebudynki/slup/a4.dds)
Warning (performance): Raw texture format (C:/Documents and Settings/Michał/Moje dokumenty/My Games/FarmingSimulator2013/mods/modMapSDK/map/models/mojebudynki/slup/a1.dds)
Physics: Add trigger callback failed, object animalPlaces is not a physics trigger
Error: index out of range
Call Stack:
D:/Code/Giants/lsim2013/build/finalbin/dataS/scripts/Utils.lua(8) : printCallstack
D:/Code/Giants/lsim2013/build/finalbin/dataS/scripts/Utils.lua(50) : checkChildIndex
D:/Code/Giants/lsim2013/build/finalbin/dataS/scripts/animals/FeedingTroughTipTrigger.lua(32) : indexToObject
D:/Code/Giants/lsim2013/build/finalbin/dataS/scripts/animals/AnimalHusbandry.lua(139) : load
D:/Code/Giants/lsim2013/build/finalbin/dataS/scripts/animals/AnimalHusbandry.lua(25) : load
Index: 4
Physics: Add trigger callback failed, object milkrobot is not a physics trigger
Physics: Add trigger callback failed, object shovelTrigger01 is not a physics trigger
Physics: Add trigger callback failed, object shovelTrigger02 is not a physics trigger
Physics: Add trigger callback failed, object shovelTrigger03 is not a physics trigger
Physics: Add trigger callback failed, object shovelTrigger04 is not a physics trigger
Physics: Add trigger callback failed, object shovelTrigger05 is not a physics trigger
Physics: Add trigger callback failed, object shovelTrigger06 is not a physics trigger
Physics: Add trigger callback failed, object shovelTrigger07 is not a physics trigger
Physics: Add trigger callback failed, object shovelTrigger08 is not a physics trigger
Physics: Add trigger callback failed, object shovelTrigger09 is not a physics trigger
Physics: Add trigger callback failed, object shovelTrigger10 is not a physics trigger
Physics: Add trigger callback failed, object shovelTrigger11 is not a physics trigger
Physics: Add trigger callback failed, object shovelTrigger12 is not a physics trigger
Physics: Add trigger callback failed, object shovelTrigger13 is not a physics trigger
Physics: Add trigger callback failed, object shovelTrigger14 is not a physics trigger
Physics: Add trigger callback failed, object shovelTrigger15 is not a physics trigger
map C:/Documents and Settings/Michał/Moje dokumenty/My Games/FarmingSimulator2013/mods/modMapSDK/map/map.i3d was loaded
Error: LUA running function 'loadMapFinished'
D:/Code/Giants/lsim2013/build/finalbin/dataS/scripts/FSBaseMission.lua(851) : attempt to perform arithmetic on field 'terrainSize' (a nil value)
PhysX warning for object siloSilageCol01: Static actor moved
(f:\p4sw\sw\legacy\physx\experimental\PhysX_2.8.3\novodex\SDKs\Physics\src\NpActor.cpp:818
PhysX warning for object siloSilageCol02: Static actor moved
(f:\p4sw\sw\legacy\physx\experimental\PhysX_2.8.3\novodex\SDKs\Physics\src\NpActor.cpp:818
PhysX warning for object siloSilageCol03: Static actor moved
PhysX warning for object siloSilageCol04: Static actor moved
PhysX warning for object siloSilageCol05: Static actor moved
PhysX warning for object siloSilageCol06: Static actor moved
PhysX warning for object siloSilageCol07: Static actor moved
PhysX warning for object siloSilageCol08: Static actor moved
PhysX warning for object siloSilageCol09: Static actor moved
PhysX warning for object siloSilageCol10: Static actor moved
PhysX warning for object siloSilageCol11: Static actor moved
PhysX warning for object siloSilageCol12: Static actor moved
PhysX warning for object siloSilageCol13: Static actor moved
PhysX warning for object siloSilageCol14: Static actor moved
PhysX warning for object siloSilageCol15: Static actor moved
Application exit request forced.
Nie wiem o co w nim chodzi. Prosze o pomoc.
Ostatnio edytowany przez michalwitkowski, dnia: Nie 14 Lip, 2013 15:54, w sumie zmieniany 1 raz   
Postaw piwo Zobacz profil autora tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013 Wyslij prywatna wiadomosc do tej osoby Wyslij wiadomosc email temu uzytkownikowi

Strona z modami do Ls 2013 i seria Farming Simulator
karol12332

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Nie 14 Lip, 2013 15:562 post w temacie

siloSilageCol02 ten model jest zły. Usuń go i sprawdź czy będzie działać.
Postaw piwo Zobacz profil autora tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013 Wyslij prywatna wiadomosc do tej osoby Wyslij wiadomosc email temu uzytkownikowi

michalwitkowski

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Nie 14 Lip, 2013 16:003 post w temacie

Możesz wyczytać z logu gdzie on się znajduje??

michalwitkowski

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Nie 14 Lip, 2013 16:134 post w temacie

Usunołem co trzeba bład zniknoł z logu ale gra się nadal nie wczytuje

karol12332

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Nie 14 Lip, 2013 16:165 post w temacie

Wiesz po dłuższym przyglądnięciu się to masz sporo błędów. Mam takie pytanie to jest mapa przerabiana czy od czystej zaczynałeś?Sprawdź sobie jeszcze tigger'y czy wszystkie są dobrze ustawione i format tekstur tych modeli modMapSDK/map/models/mojebudynki/beczki/
modMapSDK/map/models/mojebudynki/slup/

michalwitkowski

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Nie 14 Lip, 2013 16:176 post w temacie

Zaczynałem od nowa budynki podsyłał mi kolega ja tylko je ustawiałem

karol12332

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Nie 14 Lip, 2013 16:237 post w temacie

A może znajdują się gdzieś polskie znaki.

michalwitkowski

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Nie 14 Lip, 2013 16:268 post w temacie

W nazwie mapy napewno. A czy w description mapy jak sie wczytuje też nie może być polskich znaków

karol12332

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Nie 14 Lip, 2013 16:329 post w temacie

Chyba nie może być nie jestem pewien ale sprawdź.

michalwitkowski

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Nie 14 Lip, 2013 17:1910 post w temacie

Słuchaj a mugłbym ci podesłać tą mape ty naprawiłbyśmi te błedy i odesłał ją spowrotem??

karol12332

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Nie 14 Lip, 2013 17:2311 post w temacie

Mógłbym sprawdzi co jest nie tak ale nie obiecuje ze będzie działać.

michalwitkowski

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Nie 14 Lip, 2013 17:2512 post w temacie

Ok. Zaraz wzucę na zippy i wyśle ci link na pw.

Przeskocz do:  

Regulamin | Mody do Farming Simulator | Ciasteczka | Mapa forum
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009