LS 2013
Witaj Gościu! ( Zaloguj się | Załóż konto )
Masz problem z zalogowaniem się na swoje konto?

Jeżeli masz problem z tym poradnikiem, kliknij tutaj i go opisz

Przesunięty przez: xim
Pią 10 Kwi, 2009 07:23

Tagi tematu: kase, ls 2011, poradniksposob

Autor Wiadomość
devilll4
stara gwardia

Znacznik tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013Wysłany: Pią 10 Kwi, 2009 02:501 post w temacie

dużo osób pyta o to jak zwiększyć ilość pieniędzy...niektórzy nie potrafią zmniejszać cen maszyn a innym się nie chce i dlatego szukają takich rzeczy :-P na kasę kodu nie ma ale jest taki oto sposób który postanowiłem zamieścić i mam nadzieję że temat będzie zrobiony widocznym:-P jeśli złamałem regulamin to poproszę do kosza

1.wchodzimy do :arrow: C:\Program Files\Landwirtschafts-Simulator 2009\data i otwieramy plik storeItems.xml notatnikiem.

2.szukamy linijki Lizard 2850
a potem przy tym linijki tu jest cena traktora (wpiszcie 1,tyle będzie kosztował nasz traktor)

3.potem potem zamykamy i klikamy tak aby potwierdzić zmiany.

4.wchodzimy do gry klikamy P aby przenieść się do sklepu, kupujemy pierwszy ciągnik z listy LIZARD 2850 (kosztuje on 1 euro, wcześniej to ustawiliśmy)--kupujemy aż pojawi się czerwony napisz i już nie będziemy mogli kupować ponieważ nie ma miejsca na parkingu

5.zapisujemy grę i wyłączamy

6.z powrotem wchodzimy w plik storeItems.xml otwieramy go notatnikiem znajdujemy ta linijkę 1 i zmieniamy na 100000000000 i zapisujemy zmiany

7.wchodzimy w grę odpalamy ją na poprzednio wybranym save

8.wchodzimy w sklep i sprzedajemy wszystkie kupione poprzednio traktory LIZARD 2850 za 100000000000 i widzimy jak nam przybywa dużo kasy :mrgreen:
 Ten użytkownik dostał za ten post 65 piw/piwa
Postaw piwo Zobacz profil autora tej wiadomosci lub dodatku do Ls 2013 Wyslij prywatna wiadomosc do tej osoby Wyslij wiadomosc email temu uzytkownikowi

Strona z modami do Ls 2013 i seria Farming Simulator

Przeskocz do:  

Regulamin | Mody do Farming Simulator | Ciasteczka | Mapa forum
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009